Pay.nl Payment (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Submit
kk: Жіберу

en: Operations
kk: Операциялар

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Weight
kk: Салмағы

en: Name
kk: Аты
