Pay.nl Payment (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Weight
lt: Svoris

en: Name
lt: Pavadinimas

en: settings
lt: nustatymai

en: Payment
lt: Mokėjimas

en: Payment method
lt: Apmokėjimo būdas

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas
