Pay.nl Payment (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Submit
oc: Sometre

en: Operations
oc: Accions

en: Enabled
oc: Activat

en: Weight
oc: Pes

en: Name
oc: Nom

en: settings
oc: paramètres

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Payment
oc: Pagament

en: Machine name
oc: Nom sistèma
