Pay.nl Payment (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ps: ولیګه

en: Weight
ps: وزن

en: Name
ps: نوم

en: settings
ps: امستنې

en: ID
ps: پېژند
