Pay.nl Payment (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Submit
ro: Trimite

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Enabled
ro: Activat

en: Weight
ro: Greutate

en: Name
ro: Nume

en: settings
ro: setări

en: Payment
ro: Plată

en: Payment method
ro: Metodă de plată

en: Machine name
ro: Numele mașinii
