Pay.nl Payment (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Submit
ru: Отправить

en: Operations
ru: Операции

en: Enabled
ru: Включено

en: Weight
ru: Вес

en: Name
ru: Название

en: settings
ru: настройки

en: Payment
ru: Оплата

en: Payment method
ru: Способ оплаты

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Test mode
ru: Тестовый режим

en: @title settings
ru: @title настройки
