Pay.nl Payment (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Submit
sq: Dërgo

en: Operations
sq: Operacionet

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Weight
sq: Pesha

en: Name
sq: Emri

en: settings
sq: rregullimet
