Pay.nl Payment (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Weight
ta: எடை

en: Name
ta: பெயர்

en: settings
ta: அமைப்புகளை

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்
