Pay.nl Payment (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: ID
th: ไอดี

en: Payment
th: เงื่อนไขชำระเงิน

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง
