Pay.nl Payment (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Submit
af: Stuur

en: Operations
af: Aksies

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Weight
af: Gewig

en: Name
af: Naam

en: settings
af: verstellings
