Pay.nl Payment (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Weight
az: Çəki

en: Name
az: Ad

en: settings
az: parametrlər

en: ID
az: İD

en: Machine name
az: Maşın adı
