Pay.nl Payment (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Submit
ca: Envia

en: Operations
ca: Operacions

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Weight
ca: Pes

en: Name
ca: Nom

en: settings
ca: paràmetres

en: Payment
ca: Pagament

en: Payment method
ca: Mètode de pagament

en: Machine name
ca: Nom-màquina
