Pay.nl Payment (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Submit
cs: Odeslat

en: Operations
cs: Operace

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Weight
cs: Váha

en: Name
cs: Jméno

en: settings
cs: nastavení

en: Payment
cs: Platba

en: Payment method
cs: Způsob platby

en: Machine name
cs: Strojový název
