Pay.nl Payment (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Submit
da: Indsend

en: Operations
da: Handlinger

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Weight
da: Vægt

en: Name
da: Navn

en: settings
da: indstillinger

en: Payment
da: Betaling

en: Payment method
da: Betalingsmetode

en: Machine name
da: Internt navn

en: Test mode
da: Testtilstand
