Pay.nl Payment (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Submit
de: Absenden

en: Operations
de: Aktionen

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Weight
de: Gewichtung

en: settings
de: Einstellungen

en: Payment
de: Zahlung

en: Payment method
de: Zahlungsmethode

en: Machine name
de: Systemname

en: Test mode
de: Testmodus

en: @title settings
de: @title Einstellungen
