Pay.nl Payment (7.x-1.0) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Name
dz: མིང་།
