Pay.nl Payment (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Submit
et: Sisesta

en: Operations
et: Toimingud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Weight
et: Kaal

en: Name
et: Nimi

en: settings
et: sätted

en: Payment
et: Maksmine

en: Payment method
et: Makseviis

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus
