Pay.nl Payment (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Submit
fi: Lähetä

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Weight
fi: Paino

en: Name
fi: Nimi

en: settings
fi: asetukset

en: Payment
fi: Maksu

en: Payment method
fi: Maksutapa

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Test mode
fi: Testi-tila

en: @title settings
fi: @title asetukset
