Pay.nl Payment (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Submit
fr: Soumettre

en: Operations
fr: Actions

en: Enabled
fr: Activé

en: Weight
fr: Poids

en: Name
fr: Nom

en: settings
fr: paramètres

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Payment
fr: Paiement

en: Payment method
fr: Mode de paiement

en: Machine name
fr: Nom système

en: Test mode
fr: Mode test

en: @title settings
fr: Paramètres de @title
