Pay.nl Payment (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Submit
gl: Enviar

en: Operations
gl: Operacións

en: Enabled
gl: Activado

en: Weight
gl: Peso

en: Name
gl: Nome

en: settings
gl: opcións

en: Payment
gl: Pagamento

en: Payment method
gl: Método de pago

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: @title settings
gl: Configuración de @title
