Pay.nl Payment (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Weight
gu: તરલતા

en: Name
gu: નામ
