Pay.nl Payment (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Submit
hi: जमा करें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Weight
hi: मान

en: Name
hi: नाम

en: settings
hi: सेटिंग्स

en: ID
hi: आईडी

en: Machine name
hi: मशीन नाम
