Pay.nl Payment (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Submit
is: Vista

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Enabled
is: Virkt

en: Weight
is: Vægi

en: Name
is: Nafn

en: settings
is: stillingar

en: ID
is: Kenni

en: Payment
is: Greiðslumáti

en: Payment method
is: Greiðsluháttur
