Pay.nl Payment (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Weight
mn: Жин

en: Name
mn: Нэр

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
