Pay.nl Payment (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Operations
mr: कृती

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Weight
mr: मुल्य

en: Name
mr: नाव

en: ID
mr: आय डी
