Pay.nl Payment (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Submit
nn: Legg inn

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Weight
nn: Vekt

en: Name
nn: Namn

en: Payment
nn: Betaling

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
