Pay.nl Payment (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Submit
pt: Enviar

en: Operations
pt: Operações

en: Enabled
pt: Ativado

en: Weight
pt: Peso

en: Name
pt: Nome

en: settings
pt: Configurações

en: Machine name
pt: Nome de máquina
