Pay.nl Payment (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Submit
sl: Pošlji

en: Operations
sl: Operacije

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Weight
sl: Teža

en: Name
sl: Ime

en: Machine name
sl: Strojno ime
