Pay.nl Payment (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Submit
sv: Skicka

en: Operations
sv: Funktioner

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Weight
sv: Vikt

en: Name
sv: Namn

en: settings
sv: inställningar

en: Payment
sv: Betalning

en: Payment method
sv: Betalningsmetod

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Test mode
sv: Testläge
