Pay.nl Payment (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ta: சமர்ப்பிக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Weight
ta: நிறை

en: Name
ta: பெயர்
