Pay.nl Payment (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Weight
te: భారం

en: Name
te: పేరు

en: settings
te: అమరికలు
