Pay.nl Payment (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Operations
ur: معاملات

en: Enabled
ur: فعال

en: Weight
ur: وزن

en: ID
ur: شناخت
