Pay.nl Payment (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Operations
vi: Thao tác

en: Enabled
vi: Bật

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Name
vi: Tên

en: settings
vi: các thiết lập

en: ID
vi: Mã

en: Payment
vi: Thanh toán

en: Payment method
vi: Phương thức thanh toán

en: Machine name
vi: Tên nội bộ
