PayONE payment (7.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Title
gl: Título

en: Language
gl: Idioma

en: Country
gl: País

en: Email
gl: Correo electrónico

en: State
gl: Estado

en: Company
gl: Compañía

en: First name
gl: Nome

en: Last name
gl: Apelidos

en: Postal code
gl: Código postal

en: Phone number
gl: Número de teléfono

en: Key
gl: Clave

en: Live
gl: Vista previa

en: Personal data
gl: Datos persoais
