PayONE payment (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Language
lv: Valoda

en: Country
lv: Valsts

en: Email
lv: E-pasts

en: State
lv: Stāvoklis

en: Company
lv: Uzņēmums

en: First name
lv: Vārds

en: Last name
lv: Uzvārds

en: City
lv: Pilsēta

en: Postal code
lv: Pasta indekss

en: Phone number
lv: Telefona numurs

en: Key
lv: Atslēga

en: Live
lv: Tiešraide
