PayONE payment (7.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Language
fa: زبان

en: Country
fa: کشور

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: State
fa: وضعیت

en: First name
fa: نام

en: Last name
fa: نام خانوادگی

en: City
fa: شهر

en: Phone number
fa: شماره تلفن

en: Gender
fa: جنسیت

en: Key
fa: کلید
