PayONE payment (7.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Language
ta: மொழி

en: Country
ta: நாடு

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: Key
ta: சாவி
