PayONE payment (7.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Country
vi: Quốc gia

en: Email
vi: Thư điện tử

en: State
vi: Bang

en: Company
vi: Công ty

en: First name
vi: Tên

en: Last name
vi: Họ

en: City
vi: Thành phố

en: Postal code
vi: Mã bưu điện

en: Phone number
vi: Số điện thoại

en: Gender
vi: Giới tính

en: Key
vi: Khóa
