PayONE payment (7.x-1.0-beta2) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Language
cy: Iaith

en: Country
cy: Gwlad

en: Company
cy: Cwmni

en: Last name
cy: Cyfenw

en: City
cy: Tref

en: Postal code
cy: Cod Post

en: Phone number
cy: Rhif ffôn

en: Key
cy: Allwedd
