PayONE payment (7.x-1.0-beta2) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Language
eo: Lingvo

en: Country
eo: Lando

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: City
eo: Urbo

en: Postal code
eo: Poŝtkodo
