PayONE payment (7.x-1.0-beta2) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Language
he: שפה

en: Country
he: מדינה

en: Email
he: דוא"ל

en: State
he: מצב

en: Company
he: חברה

en: First name
he: שם פרטי

en: Last name
he: שם משפחה

en: City
he: עיר

en: Postal code
he: מיקוד

en: Phone number
he: מספר טלפון

en: Key
he: מפתח

en: Live
he: חי
