PayONE payment (7.x-1.0-beta2) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Language
hi: भाषा

en: Country
hi: देश

en: Email
hi: ईमेल

en: State
hi: अवस्था

en: Company
hi: कम्पनी
