PayONE payment (7.x-1.0-beta2) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Language
hr: Jezik

en: Country
hr: Država

en: Email
hr: E-pošta

en: State
hr: Država

en: Key
hr: Ključ
