PayONE payment (7.x-1.0-beta2) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Title
is: Titill

en: Language
is: Tungumál

en: Country
is: Land

en: Email
is: Netfang

en: State
is: Fylki

en: Company
is: Fyrirtæki

en: First name
is: Fornafn

en: Last name
is: Eftirnafn

en: City
is: Borg

en: Postal code
is: Póstnúmer

en: Phone number
is: Símanúmer
