PayONE payment (7.x-1.0-beta2) - en to nl translation catalogue (19 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Language
nl: Taal

en: Country
nl: Land

en: Email
nl: E-mail

en: State
nl: Status

en: Company
nl: Bedrijf

en: First name
nl: Voornaam

en: Last name
nl: Achternaam

en: City
nl: Plaats

en: Postal code
nl: Postcode

en: Phone number
nl: Telefoonnummer

en: Gender
nl: Geslacht

en: Key
nl: Sleutel

en: Merchant ID
nl: Verkoper-ID

en: Test mode
nl: Testmodus

en: Account ID
nl: Account-ID

en: Salutation
nl: Aanhef

en: Address line 2
nl: Adresregel 2

en: female
nl: vrouwelijk
