PayONE payment (7.x-1.0-rc1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Language
be: Мова

en: Country
be: Краіна

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Key
be: Ключ
