PayONE payment (7.x-1.0-rc1) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Title
da: Titel

en: Language
da: Sprog

en: Country
da: Land

en: Email
da: E-mail

en: State
da: Status

en: Company
da: Virksomhed

en: First name
da: Fornavn

en: Last name
da: Efternavn

en: City
da: By

en: Postal code
da: Postnummer

en: Phone number
da: Telefonnummer

en: Gender
da: Køn

en: Key
da: Nøgle

en: Live
da: Eksisterende

en: Test mode
da: Testtilstand
