PayONE payment (7.x-1.0-rc1) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Language
el: Γλώσσα

en: Country
el: Χώρα

en: State
el: Κατάσταση

en: Company
el: Εταιρία

en: First name
el: Όνομα

en: Last name
el: Επώνυμο

en: City
el: Πόλη

en: Postal code
el: Ταχυδρομικός κώδικας

en: Phone number
el: Αριθμός τηλεφώνου

en: Gender
el: Γένος

en: Key
el: Κλειδί
