PayONE payment (7.x-1.0-rc1) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Language
ja: 言語

en: Country
ja: 国

en: Email
ja: メール

en: State
ja: 状態

en: Company
ja: 会社

en: First name
ja: 名

en: Last name
ja: 姓

en: City
ja: 市区町村

en: Postal code
ja: 郵便番号

en: Phone number
ja: 電話番号

en: Gender
ja: 性別

en: Key
ja: キー

en: Live
ja: ライブ

en: Merchant ID
ja: マーチャントID

en: Account ID
ja: アカウント ID
