PayONE payment (7.x-1.0-rc1) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Language
oc: Lenga

en: Country
oc: País

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: State
oc: Estat

en: Company
oc: Societat

en: City
oc: Vila

en: Postal code
oc: Còde postal

en: Gender
oc: Sèxe

en: Key
oc: Clau
